Stok Durumu: Stokta var
%5

MagBlock - QXCW-78RW

MagBlock 126 Parça Manyetik Bloklar, Yollar ve Arabalar Oyun Seti - Eğitici Öğretici Oyun Seti

3.350,00 TL
3.182,50 TL
%5

EĞİTİCİ VE ZEKA GELİŞTİREN EĞLENCELİ OYUNCAKLAR


Bugünün Oyunu, Yarının Geleceğini İnşa Ediyor


Öğrenme eğlenceli ve renkli olduğunda zahmetsiz görünür! MagBlocks, yürümeye başlayan çocuğunuzun entelektüel olarak gelişirken güvenli bir şekilde 2D ve 3D kreasyonlar inşa etmek için ihtiyaç duyduğu her aracı sağlar ve parlak bir gelecek için temel oluşturur.

 

Büyük Düşün ve Daha Büyük Ol

 

Çocuğunuzun canlı renklere sahip manyetik yapı taşlarını benzersiz desenlerle birleştirerek, hayal ettikleri her şeyi inşa edebilir.Gökdelen kalelerden hızlı arabalara ve soyut heykellere, MagBlocks ile çocuğunuzun yaratıcı ve yapıcı yeteneklerinin sınırsız potansiyelini ortaya çıkarın! MagBlocks Manyetik bloklarımız çocukların bilim, matematik ve mühendislik yapmak ve teknolojiyi verimli kullanmak için gerekli STEM becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur.

 

Çocuğun yetenekleri, oynarken öğrenme fırsatları elde ettiğinde gelişir. Aynı çizgiyi takip eden MagBlocks, en etkili öğrenme süreçlerini sağlayan oyuncaklar geliştirdi. Bu eğitimsel eğlence çocukların kavramlara derinlemesine katılmalarına yardımcı olur, gelecekte bu kavramlar daha iyi yeteneklerle daha iyi pozisyonları geliştirmelerine yardımcı olacaktır. Çocuğunuzun yaratıcılığını ve yeteneklerini yepyeni ve daha iyi bir seviyeye bırakın.

 

Çocuğunuzun geliştireceği en önemli STEM Becerilerinden bazıları şunlardır:

 

YARATICILIK VE İŞBİRLİĞİ

Bir takımda çalışma ve daha iyi öğrenme yeteneğini güçlendirirken, küçük çocuğunuzun hayal gücünü artırın.
 

SORUŞTURMA, MATEMATİK VE BİLİM

Çocuklarınızı karmaşık sorunlarla yüzleşmeye hazırlayın ve matematik, geometri ve bilim bilgisini geliştirin. 

ELEŞTİREL VE ​​MEKANSAL DÜŞÜNME

Çocuğunuz daha iyi problem çözme için analitik ve değerlendirme becerileri kazanacak ve daha iyi mekansal yetenekleri ve mimariyi teşvik edecektir.


  


KONATRASYONUNU ARTTIRACAK

Yeni tasarımları dizayn ederken göz / el koordinasyonu yeterliliklerini artıracaktır.


  


Kreasyonunuzu görüntülemek istiyor musunuz?

MagBlocks çocuklar için süper güçlü manyetik bloklardır, bu yüzden heykeller ne inşa ederseniz edin sabit kalır. Erkek ve kız çocuklarına hitap eden çekici renklerle üstün kaliteli malzemeden yapılmıştır. 

MagBlocks, fayanslarda özel MagBlocks bulunan tek Marka olduğundan, fayanslar daha büyük yapılar inşa etmek için daha güçlü bir şekilde bağlanır. Yüksek katlı 3D kuleler, yaratıcı oyun yoluyla eleştirel düşünürlere dönüşen çocuklar tarafından tasarlanmıştır.
Yorum Yapın
Bu ürünü şu anda 4 kişi inceliyor.