Teslimat Bilgileri

Sipariş ve Teslimat

Siparişimin teslimat süresi ne kadar?

Zenkid.com.’dan verdiğiniz siparişleriniz 1 iş günü içerisinde tarafımızdan kargoya teslim edilir. T

Siparişim ne zaman işleme alınır?

İş günleri dışında ve resmi tatilerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş  günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişlerinizin durumunu zenkid.com.’a üye girişinizi yaptıktan sonra ‘’Siparişlerim’’ kısmından takip edebilirsiniz. Üye olmadan verilen siparişlerde üye sayfası oluşmadığı için siparişinizin hangi aşamada olduğunu mail adresinize gönderilen bilgilendirme mailleri ile takip edebilirsiniz.

Kargo bedeli öder miyim?

zenkid.com.’dan yapacağınız alışverişlerinizde Türkiye’nin her yerine hiçbir kargo bedeli ödemezsiniz.

Kargo teslimatı sırasında nelere dikkat etmeliyim?

Kargo size teslim edildiğinde kolide ezilme, deformasyon ya da ürüne zarar gelmiş bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte koliyi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerde bir hasar görmeniz durumunda ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından zenkid.com.’ a ulaştırılacak ve tarafımızdan ürünlerin değişimi yapılacaktır.

Kargo, teslimat için adresime geldiğinde beni bulamazsa ne olur?

Adresinizde bulunmadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.